Głodówka i picie wody, a szybkie spalanie tłuszczu

Pij wodę i chudnij

Pij wodę i chudnij

Bardzo często, szczególnie nastolatki, mają nagle potrzebę szybkiego schudnięcia. Szukają różnych metod, które pozwolą im osiągnąć widoczne rezultaty niemal natychmiast. Wiele z nich odkrywa głodówkę.

Głodówka

Nie jest to metoda służąca odchudzaniu, ale jedna z bardzo dyskusyjnych metod leczniczych, która w założeniu ma tylko jedno zadanie: oczyścić organizm ze złogów, które są w pewnym sensie trucizną dla organizmu.

Głodówka powinna być przeprowadzana pod ścisłą kontrolą lekarza, ponieważ czasami dochodzi nawet po kilku dniach do niebezpiecznych powikłań, które stanowią zagrożenie dla życia.

Podczas głodówki nie powinno się dostarczać organizmowi nic poza wodą. A najczęściej młodzi ludzie (a nie tylko oni) będąc na głodówce skubną mały kęs jakiegoś jedzenia i tym samym zmieniają głodówkę, w głodowanie. Wynika to z tego, że organizm, który dostanie cokolwiek oprócz wody, nie może przejść na odżywianie wewnętrzne, które jest istotą głodówki.

Głodowanie jest bardzo niebezpieczne dla organizmu. Może dojść do wielu zaburzeń, ponieważ organizm jest niedożywiony i czerpie zapasy  zarówno z tłuszczu, jak z mięśni. Czasami taka  nieprawidłowo przeprowadzona głodówka kończy się poważną utratą zdrowia. Po zakończeniu głodówki kilogramy wracają, a po głodowaniu jest super efekt, ale jo-jo.

Niektóre osoby znajdą w sieci super rewelacyjną metodę odchudzanie. Picie wody.

Picie wody

Wiele osób zachwyca się metodą, którą uznają za bardzo prostą i skuteczną. Mowa jest o piciu wody w ilościach, które stanowią bezpośrednie zagrożenia życia i zdrowia. Niektórzy pija po 5-6 litrów wody dziennie. Faktycznie kilogramy nikną, ale znika również część odchudzających się, o czym w każdym miesiącu donoszą media.

Żeby organizm działał muszą zachodzić pewne zjawiska elektryczne, do których potrzebne są elektrolity. Picie zbyt dużych ilości wody powoduje rozcieńczenie elektrolitów w komórkach i może dojść do sytuacji, gdzie wymiana międzykomórkowa będzie niemożliwa. Mózg przestaje pracować i…dalej chyba wiadomo, że organizm przestaje pracować.

Nerki również nie są w stanie przefiltrować zbyt dużych ilości wody – zjawisko przewodnienia organizmu, co się objawia nudnościami, dusznościami, obrzękami skurczami, zaburzeniami świadomości  a nawet śpiączką.

Trudno przewidzieć, jak organizm zareaguje na nadmiar wody. Ale ryzyko jest zbyt duże.

Osoby, które szukają szybkich sposobów na schudniecie powinny poznać najbardziej naturalne i zdrowe metody spalania tłuszczu. Nie ryzykuj życia i zdrowia, chcesz szybko schudnąć, koniecznie zacznij już dziś stosować naturalną metodę którą znajdziesz na: www.spaltluszcz.pl.

Tags: , , , , , , ,
Add a Comment Trackback

Add a Comment